Twój niezwykły sklep internetowy

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i zarazem pełne przydatnych funkcji. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym partnerom i ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do różnorodnych potrzeb osób, planujących sprzedawać w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, również do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a jest to jedynie fragment proponowanych przez nas narzędzi.

Według prowadzonych przez nas statystyk, wykorzystywanie stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić 2-4 godziny dziennie. Eksperci Shopelo.pl stale dodają kolejne opcje, abyś jako nasz partner mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dostosowany do Twoich wymagań. Ponadto masz szansę wypróbowania naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest rzeczywiście proste i zacznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, gdy jesteś pasjonatem czegoś oraz marzysz, by połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To znakomite wyjście, jeśli planujesz zacząć dorabiać do pensji, ale też sprawdzić koncepcję na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, aby uzyskać więcej informacji.